مهار تورم،رشد تولید
عنوان گروه خبري / خبر .
  • ساعت : ۱۲:۰۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 380
تمرین تخلیه ساختمان و اطفا حریق ساختمان مركزی شركت مهندسی و توسعه نفت

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت در تاریخ ۱۶ آبانماه تمرین تخلیه و اطفا حریق در ساختمان مرکزی شرکت مهندسی و توسعه نفت برگزار گردید.

بنابراین گزارش احمد میرعبدالهی رییس HSE شرکت متن در این خصوص گفت: این تمرین به مناسبت بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل، و بر اساس شیوه‌نامه مدیریت شرایط اضطراری در صنعت نفت، جهت ارتقای آمادگی، و هماهنگی و شناسایی نقاط قدرت و ضعف سیستم مدیریت شرایط اضطراری با نظارت ۱۷ ارزیاب انجام گردید و پس از تهیه گزارش کامل ارزیابی و تحلیل، جهت رفع موارد نقص و نقاط ضعف برنامه‌ریزی و اقدام خواهد شد. 

میرعبداللهی از حمایت HSE شرکت ملی نفت ایران و به ویژه دکتر انصاری رییس پدافند غیرعامل این شرکت و تیم همراه بابت حضور، نظارت و ارائه نقطه نظرات اصلاحی تشکر نمود. 

رییس HSE شرکت مهندسی و توسعه نفت در پایان ، سطح عملکرد کارکنان در عملیات تخلیه را با توجه به عدم انجام تمرین در چند سال گذشته فراتر از پیش‌بینی ارزیابی کرد و از همه کارکنان ، حمایت های مدیرعامل محترم و همکاری ادارات حراست، خدمات اداری و اجتماعی، روابط عمومی ، ایستگاه آتش نشانی شماره ۱۸ تهران و همچنین اورژانس بهداشت و درمان صنعت نفت تقدیر و تشکر نمود.

 

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.1.9.0
    V6.1.9.0